Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Aktualności

Kolejny rok szkolny za nami

„Wszystko się kiedyś zaczyna i kończy…” czyli kolejny rok szkolny za nami 22 czerwca na auli szkolnej Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 w Krośnie miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystości w klasach technikum oraz zasadniczej szkoły zawodowej poprowadził samorząd uczniowski, pani dyrektor Lidia Kasińska wręczyła zasłużonym i wyróżniającym się uczniom nagrody i dyplomy. W bieżącym roku szkolnym uczniowie wyróżnili się na różnych płaszczyznach, brali udział w różnych konkursach: plastycznych, fotograficznych, artystycznych,…

» więcej

Wycieczka 2TBA do parku rozrywki Energylandia

W tym roku 15 czerwca klasa 2tba zdecydowała się spędzić jeden dzień na szalonej zabawie w parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Park ten jest największym tego typu obiektem w Polsce, oferującym kilkadziesiąt atrakcji na…

» więcej

Debata oksfordzka

Z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości dnia 11 czerwca 2018 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie odbyła się debata oksfordzka na temat: "Kształt granic II Rzeczypospolitej…

» więcej

Kurs dla uczniów w zakresie usuwania azbestu

Uczniowie Technikum nr 6 wzięli udział w kursie w zakresie bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest. Kurs został przeprowadzony przez pracowników akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w ramach realizacji…

» więcej

Wicemistrzostwo Polski chłopców w Bornem Sulinowie

W dniach 5-8 czerwca 2018r. w Bornem Sulinowie w województwie zachodniopomorskim odbył się Finał Centralny XLI Zawodów Sportowo - Obronnych „Sprawni jak Żołnierze 2018”. Zawody realizowane były w formie zadania zleconego…

» więcej

41 edycja zawodów „Sprawni jak Żołnierze”

W 41 edycji rejonowych zawodów sportowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze” rozegranych 19 kwietnia 2018 r. w Krośnie wzięło udział 13 druży. Organizatorem zawodów był Miejski Zespół Szkół nr 5 w Krośnie przy wsparciu Kuratorium…

» więcej

Miesięczne praktyki w Stuttgarcie

Zakończyła się kolejna część współpracy z Firmą Hartbex. W środę wrócili do Krosna uczniowie naszej szkoły pod opieką Pana Andrzeja Wojtonia z miesięcznych praktyk w Stuttgarcie. Nasze uczennice i uczniowie wykonywali prace…

» więcej

Konkurs Eko-Planeta

Uczeń klasy IIITA/TR Adam Bożek uzyskał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko – Planeta. Wykonał pracę w formie albumu na temat „Ptaki parków, lasów i łąk”. Opisy ptaków wzbogacił własnoręcznie wykonanymi…

» więcej

Zakończenie praktyk w Hiszpanii

05 maja piętnaście osób z drugiej klasy technikum zakończyło swoje miesięczne praktyki w Barcelonie. Europejskie praktyki szansą lepszej pracy - taki tytuł nosi projekt realizowany ze środków PO WER, który w całości finansowany…

» więcej