Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej w MZS nr 5

14 października to wyjątkowe święto w każdej szkole – to Dzień Edukacji Narodowej. Był on obchodzony również w naszej szkole w piątek 13 października 2017r. Uroczystość przygotowali uczniowie z klas gimnazjum (Weronika Stachyrak, Kinga Lorens z klasy drugiej oraz Adrian Winiarski z klasy trzeciej) jak również uczniowie technikum (z klasy 1TA: Wiola Belczyk, Ada Piątek i Julia Rysz, z klasy 1TB/TR – Kamil Makoś, z klasy 2TA/TG: Sylwia Winiarska, Natalia Prajsnar, Piotr Frączek, Jan Kurzawa oraz Giuseppe Sapio). Zaprezentowali oni humorystyczne…

» więcej

Kto pojedzie do Barcelony?

Dnia 06.10.2017 zakończono rekrutację uczestników do projektu "Europejskie praktyki szansą lepszej pracy" NR-2017-1-PL01-KA102-037607 finansowanym przez Unię Europejską w ramach projektu Ponadnarodowa mobilność uczniów i…

» więcej

Firma Hartbex inwestuje w wiedzę naszych uczniów

W dniu 3 października 28 uczniów naszej szkoły z klas technikum budowlanego uczestniczyło w szkoleniu z podstaw nowoczesnej techniki deskowań PERI. Szkolenie odbyło się w nowo otwartym centrum logistyczno – szkoleniowym…

» więcej

Rozpoczęcie X Krośnieńskich Pól Nadziei

W dniu 06.10.2017r. przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w rozpoczęciu X edycji Krośnieńskich Pól Nadziei. Uroczystość odbyła się w krośnieńskim Hospicjum. Uczestnicy wzięli udział we Mszy Św. którą…

» więcej

"Bezpieczna +" integracja

Nasza szkoła przystąpiła w tym roku do rządowego programu "Bezpieczna +". Założeniem tego projektu jest zwiększenie otwartości szkoły na współpracę z otoczeniem, kształtowanie u uczniów aktywnej, otwartej i prospołecznej…

» więcej

Podpisanie umowy z firmą Hartbex

W dniu 20 września odbyła się w auli naszej szkoły uroczysta akademia związana z podpisaniem umowy o współpracy z Przedsiębiorstwem Budowlanym Hartbex reprezentowanym przez pana wiceprezesa Stanisława Selwę. Podczas uroczystości…

» więcej

II wojna – żeby pamiętać trzeba wiedzieć

Wiedza i pamięć o losach Polski i Polaków podczas II wojny światowej (1939-1945) jest niezbędna dla zrozumienia dzisiejszego świata. Po 79-ciu latach od jej wybuchu sprawcy czyli Niemcy i Rosja prowadzą intensywną politykę…

» więcej

Dublin, Berlin…czas na Barcelonę!

Europejskie praktyki szansą lepszej pracy - taki tytuł nosi projekt, który otrzymał dofinansowanie w wysokości 71 184,00 euro. Projekt będzie trwał dwa lata i umożliwi wyjazd na praktyki do Barcelony 30 uczniom klas drugich…

» więcej

Narodowe Czytanie

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję "Narodowe czytanie", w ramach której dnia 2 września w całej Polsce odbywały się akcje publicznego czytania dramatu Stanisława Wyspiańskiego pt. "Wesele". Dnia 5 września…

» więcej