Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Aktualności

Ocieplanie budynków z firmą GREINPLAST PODKARPACIE

Już drugi rok trwa nasza współpraca z firmą „GREINPLAST PODKARPACIE”. W ramach tej współpracy 16 stycznia, w warsztatach szkolnych przy ul. Lewakowskiego odbyła się pierwsza, teoretyczna część szkolenia dotyczącego problematyki ociepleń budynków. Dotyczyła ona metod i sposobów prawidłowego wykonywania ociepleń budynków, czyli bardzo ważnych i aktualnych spraw w czasach nacisku na oszczędzanie drożejącej energii i dbania o czystość środowiska naturalnego. W szkoleniu uczestniczyli uczniowie klasy 2 TBa. Problematyka tej części szkolenia dotyczyła…

» więcej

WOŚP 26 lat

14.01.2018r. już po raz 26 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nasi Wolontariusze jak co roku wzięli w niej udział. Łącznie w kweście uczestniczyło 25 uczniów z naszej szkoły. W Krośnie zebrano łącznie 122 tysiące…

» więcej

Zawody w piłce nożnej halowej chłopców

11 stycznia 2018r. odbyła się III edycja zawodów w piłce nożnej halowej chłopców o puchar Pani Dyrektor. Do turnieju przystąpiły drużyny które zajęły pierwsze i drugie miejsce w III edycji turnieju dla klas zawodowych i technikum.…

» więcej

Licealiada w piłce siatkowej chłopców

W tygodniu przedświątecznym reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Licealiadzie na poziomie półfinału rejonu w piłce siatkowej chłopców. W ramach tych rozgrywek rywalizowaliśmy z reprezentacjami ZSP nr 5 „Elektryk”,…

» więcej

EPALS 17-18

W bieżącym roku szkolnym grupa uczniów gimnazjum oraz pierwszej klasy technikum TA przystąpiła do pracy w projekcie na platformie edukacyjnej EDMODO, pod nazwą EPALS 17-18. Celem projektu jest motywowanie uczniów do komunikacji…

» więcej

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - podsumowanie

Dnia 20 grudnia 2017 r, na auli szkolnej odbyło się podsumowanie działań związanych z realizacją „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”, połączone z wystawą plakatów przygotowanych przez uczniów klas technikum, a które…

» więcej

Mam talent - czyli mikołajkowy pokaz talentów

Za nami Mikołajkowy Pokaz Talentów, 5 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs pod hasłem „Mam talent”, uczniowie naszej szkoły podziwiali popisy wokalne, sceniczno - kabaretowe oraz plastyczne odważnych uczniów krośnieńskiej…

» więcej

Firma Hartbex inwestuje w wiedzę uczniów

W dniu 14 grudnia uczniowie klasy 3TB i 2TB uczestniczyli na warsztatach szkolnych w teoretyczno – praktycznym szkoleniu związanym z robotami wykończeniowymi w budownictwie. Szkolenie przygotowane i prowadzone było przez…

» więcej

Lekcja biblioteczna

W ramach współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Krośnie dnia 15 grudnia br. uczniowie z klasy 3 TA/TR z opiekunem p. Barbarą Zagdańską – Kłym uczestniczyli w zajęciach z zakresu edukacji czytelniczej i medialnej.…

» więcej

JUNKERS SZKOLI i nagradza uczniów

Przemysław Kinel uczeń klasy drugiej okazał się najlepszy w pierwszej części programu „Junkers szkoli”, za co otrzymał nagrodę – detektor Bosch. Test, który rozwiązywali uczniowie klasy 2 ZMI, uczestniczący w programie, dotyczył…

» więcej