Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Aktualności

Żołnierze Niepodległości i Zbrodnia Katyńska

W ramach edukacji historycznej w naszej szkole 13 kwietnia 2018 roku miała miejsce kolejna odsłona z cyklu Żołnierze Niepodległości. Tym razem zaprezentowano sylwetki dwóch bohaterów. Młodzież zgromadzona na auli usłyszała o zasługach dla ojczyzny Władysława Beliny-Prażmowskiego - bardzo barwnej postaci, pierwszego ułana II Rzeczypospolitej Polskiej, legionisty, dowódcy słynnej „siódemki”, twórcy kawalerii odrodzonej Polski, zdobywcy Wilna w 1919 roku, bohatera wojny z Rosją sowiecką. Drugim przypomnianym bohaterem był rotmistrz Witold Pilecki…

» więcej

X Krośnieńskie Pola Nadziei

W dniu 25 marca 2018r. odbyły się po raz X Krośnieńskie Pola Nadziei. Kwesta odbywa się na rzecz Krośnieńskiego Hospicjum. W akcji tej kolejny już raz wzięli udział wolontariusze z naszej szkoły. Grupa zaangażowanych w tę…

» więcej

Mamy nagrodę "Junkers Szkoli"

Uczeń klasy II ZI - Przemysław Kinel, biorący udział w drugiej części programu "Junkers Szkoli" znowu wygrał nagrodę. Nagrodą był dalmierz firmy Bosch oraz zaproszenie na szkolenie w Krakowie, ktorego tematem były Pompy…

» więcej

Moda na zdrowie

Od kilku lat w naszej szkole organizowany jest konkurs o zdrowym odżywianiu. W tym roku w konkursie pt. „Moda na zdrowie” wzięła udział rekordowa liczba uczniów - 75. Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z…

» więcej

Miesięczna praktyka w Stuttgarcie

W środę 14 marca została podpisana umowa trójstronna uczeń – szkoła - firma HARTBEX dotycząca miesięcznych praktyk zawodowych w Stuttgarcie. Podczas spotkania obecna była Pani Dyrektor szkoły Lidia Kasińska, Pan Jan Rec…

» więcej

Odliczamy dni do wyjazdu

Już niespełna miesiąc został do wyjazdu 15 uczniów i uczennic klas drugich Technikum na praktyki miesięczne do Barcelony w ramach realizacji w szkole projektu POWER. Projekt w całości finansowany jest przez Unię Europejską.…

» więcej

Dzień Kobiet

8 marca na szkolnej auli chłopcy z Samorządu Uczniowskiego przygotowali kabaretowy program artystyczny. Męska część naszej szkoły sprawiła, że Dzień Kobiet upłynął wszystkim paniom w miłej i wesołej atmosferze. Były kwiaty,…

» więcej

Podium w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”

W dniu 1 marca 2018 r. w auli Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie został przeprowadzony etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. W tym w roku w konkursie wzięło udział 63 uczniów z 32 szkół ponadgimnazjalnych uczestniczących…

» więcej

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Po raz kolejny Technikum nr 6 im. Jana Sas Zubrzyckiego w Krośnie w aktywny sposób włączyło się w obchody święta Żołnierzy Wyklętych. Dnia 1 marca 2017 roku na auli szkoły młodzież zapoznała się z historią Wyklętych a delegacja…

» więcej