Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Aktualności

Do Niepodległej czyli rzecz o Legionach

Dnia 5 listopada 2018 r. w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbyła się inscenizacja z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości pn. „Do Niepodległej, czyli rzecz o Legionach”. Została ona przygotowana przez uczniów Technikum nr 6 im. Jana Sas Zubrzyckiego w Krośnie (krośnienska „Budowlanka”). Zgromadzeni widzowie i zaproszeni goście mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć w czterech scenach los i dzieło Legionów Polskich w czasie I wojny światowej oraz uzmysłowić sobie ich wielką rolę w odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Pierwsza…

» więcej

Kwesta 1 listopada

W dniu 1 listopada jak co roku nasi wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu kwestowali na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie. Organizatorem zbiórki było Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta. Pieniądze z kwesty przeznaczone…

» więcej

Nowe władze SU

W dniach 18 i 19 października odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, mającą na celu zapoznanie głosujących z kandydatami, a zakończyły się 22 października…

» więcej

60-lecie Honorowego Krwiodawstwa

Dnia 25 października 2018 r. w ZSP Nr 2 odbyła się uroczystość 10-lecia Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi połączona z obchodami 60-lecia działalności Honorowego Krwiodawstwa w Polsce. Na obchody przybyli licznie zaproszeni…

» więcej

Teatr Forma w naszej szkole!

W dniu 25.10.2018r. w naszej szkole gościliśmy aktorów Teatru FORMA z Białegostoku. Najpierw młodzieży klas drugich i trzecich technikum został zaprezentowany spektakl „Dziady” III cz. A. Mickiewicza, przygotowany z myślą…

» więcej

Wycieczka Zamość – Zwierzyniec

19.10.2018r. odbyła się wycieczka do Zamościa i Zwierzyńca, w której uczestniczyła grupa młodzieży z gimnazjum, technikum i zasadniczej szkoły zawodowej wraz z opiekunami: p. W. Grodzkim, p. L. Wojtoń i p. M. Urban. Wycieczka…

» więcej

Wycieczka do Elektrowni Solina

W dniu 19 X 2018 odbyła się wycieczka dydaktyczno – krajoznawcza do Soliny. Uczestnikami wycieczki byli w większości uczniowie klasy 3TE. Głównym celem wyjazdu było poznanie budowy oraz zasad funkcjonowania elektrowni wodnej.…

» więcej

Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca

We wtorek 16 października nasza szkoła brała udział w biciu rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo oddechowej organizowanej przez Studenckie Koło Honorowych Dawców Krwi i Potencjalnych Dawców Szpiku. W…

» więcej

Wycieczki integracyjne klas pierwszych

Wycieczka integracyjna klasy 1 TA/TG Integracja - „proces scalania się, łączenia w jedność”... tyle definicja. Dla nas, uczniów Klasy 1 TA/TG to świetna okazja do spotkania poza szkołą, na świeżym powietrzu, przy ognisku,…

» więcej