Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Aktualności

Licealiada w piłce siatkowej chłopców

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w powiatowej licealiadzie w piłce siatkowej. Rozgrywki te odbywają się w dwóch etapach: eliminacje grupowe, z których wyłaniają dwie drużyny a następnie finał. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: - Bożek Dawid - Bożek Patryk - Herba Kacper - Modliszewski Dawid - Pasterczyk Piotr - Chowaniec Karol - Noga Damian - Korab Rafał - Guzik Przemysław - Rozembajger Dawid zdołała awansować do finału razem z reprezentacjami I LO,ZSP 3, ZSP 4. Finał Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej chłopców…

» więcej

Bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych

W dniu 10.12.2018r. uczniowie wszystkich klas ponadgimnazjalnych uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem policji panem podinspektorem Zenonem Staniszem. Warsztaty dla uczniów zorganizowane zostały w ramach projektu pn.…

» więcej

Ogólnopolski konkurs historyczny - finał

29 listopada 2018 r. w Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi odbył się finał ogólnopolskiego konkursu historycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Nie jestem żadną bohaterką. Irena Sendlerowa na tle historii II wojny…

» więcej

Szkolenie z systemów deskowań Peri

W dniu 27 listopada 14 uczniów naszej szkoły z klas technikum budowlanego uczestniczyło w szkoleniu z podstaw nowoczesnej techniki deskowań PERI. Szkolenie odbyło się w centrum logistyczno – szkoleniowym w Płochocinie koło…

» więcej

VIII edycja Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu

W dniu 04.12.2018r. w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbyła się już VIII edycja Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu. W uroczystości wzięło udział 7 wolontariuszy z naszej szkoły, jako przedstawicieli Szkolnego Koła…

» więcej

Świąteczne pierniczki

W dniu 02.12.2018r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej pod nazwą „Świąteczne pierniczki”. Kwesta ta organizowana jest przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum w grudniu przed świętami.…

» więcej

Medal 100-lecia odzyskania Niepodległości

Spotkał nas niezmierny zaszczyt, że pracownik naszej szkoły - Wiesław Biedroń - otrzymał Medal Stulecia Odzyskania Niepodległości przyznany przez Premiera RP. Znalazł się on w gronie 90-ciu osób zasłużonych w upowszechnianiu…

» więcej

Spotkanie z pośrednikiem pracy

Dnia 28 listopada 2018r. uczniowie III rocznika 9-10 Hufca Pracy uczęszczający do Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Krośnie w ramach autorskiego programu edukacyjno-profilaktycznego pt. „Rozwiń swoje skrzydła” spotkali się…

» więcej

Stypendyści „Budowlanki”

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie zatwierdził listy rankingowe wniosków o przyznanie stypendiów dla uczniów szkół zawodowych w ramach projektu pn. „Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych”.…

» więcej