Barcelona 2019. Rozpoczęto rekrutację uczniów do projektu

Europejskie praktyki szansą lepszej pracy - taki tytuł nosi projekt realizowany w naszej szkole, który otrzymał dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej w wysokości 71 184,00 euro. Projekt trwa dwa lata i pozwolił już na wyjazd na praktyki do Barcelony 15 uczniom klas drugich Technikum nr 6 w kwietniu w roku 2018.

W projekcie mogą wziąć udział uczniowie i uczennice klas drugich technikum, którzy złożą prawidłowo wypełnione dokumenty rekrutacyjne j oraz w drodze rekrutacji zajmą najwyższe miejsca na liście rankingowej.

W roku 2019 planowany jest wyjazd 5 osób z zawodu technik budownictwa, 5 osób z zawodu technik architektury krajobrazu oraz 5 osób z zawodu technik renowacji elementów architektury.

Celem projektu jest podniesienie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczniów i uczennic Technikum Nr 6 im. Jana Sas Zubrzyckiego poprzez udział w zagranicznej praktyce zawodowej.

Termin wyjazdu to 28.04.2019-25.05.2019.

Całkowity koszt udziału w projekcie pokrywa organizator - Technikum Nr 6.

Rekrutacja do projektu trwa do 28.09.2018 r. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej szkoły z zakładki PO WER 2017-2019 lub bezpośrednio od koordynatora – pani Jolanty Trzebuniak-Mercik.

Regulamin rekrutacji umieszczony został w gablocie informacyjnej przy sali 203.

Zapraszamy do udziału w projekcie!

Jolanta Trzebuniak-Mercik