"Bezpieczna +" integracja

Nasza szkoła przystąpiła w tym roku do rządowego programu "Bezpieczna +". Założeniem tego projektu jest zwiększenie otwartości szkoły na współpracę z otoczeniem, kształtowanie u uczniów aktywnej, otwartej i prospołecznej postawy. W ramach tego projektu uczniowie wszystkich klas technikum zaplanowane mają wyjazdy integracyjne z psychologiem i wychowawcą do "Kiczeraski" w Puławach Górnych, na których będą odbywać się zajęcia warsztatowe rozwijające umiejętności interpersonalne oraz umiejętności współpracy w grupie. Uczniowie będą musieli wykazać się nie tylko pomysłowością i sprytem, ale również odwagą, dzięki czemu będą kształtować umiejętności psychospołeczne, komunikacyjne, kształtujące więzi interpersonalne między uczniami. Oprócz ćwiczeń warsztatowych nie zabraknie wyzwań, emocji i sporej dawki adrenaliny. Uczniowie będą zmagać się zadaniami, które mogą przynieść wiele nieprzewidzianych zwrotów akcji, a które spowodują, że można zapomnieć kompletnie o codzienności.

Życzymy wszystkim dobrej zabawy.