Europejski Dzień Języków Obcych na PWSZ

W dniu 26 września 2018 uczniowie, uczęszczający na fakultet z rozszerzonego języka angielskiego wraz z nauczycielem Moniką Klimczak, uczestniczyli w Europejskim Dniu Języków obcych na PWSZ w Krośnie. Wydarzenie zorganizowane przez krośnieńską uczelnię cieszyło się bardo dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim wielu uczniów zarówno z krośnieńskich szkół jak również ze szkół z innych miejscowości. Na początku uczniowie mogli posłuchać ciekawego wykładu na temat różnorodności językowej w Polsce w przeciągu ostatnich 100 lat, następnie wszyscy zostali podzieleni na grupy i brali udział w warsztatach językowych prowadzonych przez wykładowców z PWSZ. Nasi uczniowie uczestniczyli w ciekawych warsztatach dotyczących metod nauczania języków obcych prowadzonych przez dr Krzysztofa Kasprzyka, mogli spróbować zajęć prowadzonych metodą audio - lingwalną , co dało im wiele zabawy.