Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Firma Hartbex inwestuje w wiedzę uczniów

Firma Hartbex inwestuje w wiedzę uczniów

W dniu 14 grudnia uczniowie klasy 3TB i 2TB uczestniczyli na warsztatach szkolnych w teoretyczno – praktycznym szkoleniu związanym z robotami wykończeniowymi w budownictwie. Szkolenie przygotowane i prowadzone było przez menedżera sprzedaży firmy Lico Mix pana Łukasza Kędrę a zorganizowane przez specjalistę ds. zatrudnienia firmy Hartbex pana mgr inż. Rafała Rojowskiego. Doradca zaprezentował materiały budowlane służącą do wykonania izolacji termicznej budynku, dokonał prezentacji desek dekoracyjnych, pokazał zastosowanie szablonów i wewnętrznych farb dekoracyjnych, ogólnie zaprezentował firmę i jej produkty.

Uczniowie angażowani byli do poszczególnych robót, w trakcie zajęć przeprowadzane były krótkie quizy. Materiały i chemia budowlana firmy Lico Mix stosowana jest przez przedsiębiorstwo Hartbex podczas realizacji obiektów budowlanych.

Szkolenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych uczniów, a panująca atmosfera była bardzo przyjacielska. Zdobytą w innowacyjny sposób wiedzę uczniowie z pewnością wykorzystają w przyszłej pracy zawodowej.

Janusz Leczek