Kolejny rok szkolny za nami

„Wszystko się kiedyś zaczyna i kończy…” czyli kolejny rok szkolny za nami

22 czerwca na auli szkolnej Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 w Krośnie miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Uroczystości w klasach technikum oraz zasadniczej szkoły zawodowej poprowadził samorząd uczniowski, pani dyrektor Lidia Kasińska wręczyła zasłużonym i wyróżniającym się uczniom nagrody i dyplomy. W bieżącym roku szkolnym uczniowie wyróżnili się na różnych płaszczyznach, brali udział w różnych konkursach: plastycznych, fotograficznych, artystycznych, wiedzy budowlanej, znajomości przepisów bhp oraz licznych zawodach sportowych na wszystkich szczeblach.

Tradycyjnie najlepsi uczniowie z poszczególnych klas otrzymali nagrody książkowe z pamiątkowymi dedykacjami, a „poszukiwacze zaginionych baterii” bony upominkowe do Empiku.

Pamiątkową statuetkę w kategorii najlepszy uczeń otrzymała uczennica technikum Kamila Kula z klasy 3 TB oraz uczeń ZSZ Przemysław Kinel z klasy 2 ZI. Najlepszym wolontariuszem technikum został Dawid Zając z klasy 1TA oraz Kamil Garnczarski z klasy 2 ZI ZSZ. Najlepszym sportowcem okazał się Dawid Bożek z klasy 3 TB i Dominik Szymański z klasy 2 ZI ZSZ.

Jak co roku dla ucznia z najwyższą frekwencją pan Marek Broński ufundował nagrodę w postaci kursu prawa jazdy, w tym roku 100% frekwencją mogli pochwalić się Magdalena Such z klasy 2 TATG i Paweł Henzel z klasy 2 ZT ZSZ.

Uczniom klasy 3 ZT i 3 ZMZI gratulowano ukończenia edukacji na poziomie Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Hufiec pracy ufundował nagrody dla uczniów, którzy swoją pracą na rzecz hufca i zaangażowaniem w naukę zawodu na zajęciach praktycznych wyróżnili się podczas tych trzech lat nauki w naszej szkole.

Na zakończenie pani dyrektor jeszcze raz pogratulowała wszystkim wyróżnionym uczniom, podziękowała za cały rok wytężonej pracy oraz życzyła słonecznych i bezpiecznych wakacji.