Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Konkursy i olimpiady

Najważniejsze osiągnięcia w konkursach i olimpiadach

Rok szkolny Konkurs/olimpiada Miejsce
2015/2016 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta” wyróżnienie - Justyna Czaja, Aleksandra Jasińska
2015/2016 Nagroda Izby Architektów RP w ogólnopolskim konkursie dla szkół realizujących zajęcia według programu edukacyjnego IARP pt. „Kształtowanie przestrzeni” Martyna Zajdel, Maria Marszałek, Mateusz Buda, Alicja Wołczańska, Monika Kranc
2015/2016 Nagroda prezydenta Miasta Krosna nauka - Jakub Baran, Justyna Czaja, Arkadiusz Głód, Bartłomiej Korab, Dominik Lenart i Krzysztof Rajchel
osiągnięcia artystyczne - Aleksandra Jasińska
2015/2016 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych Jakub Baran, Justyna Czaja, Arkadiusz Głód, Bartłomiej Korab, Dominik Lenart i Krzysztof Rajchel - 2 miejsce w etapie rejonowym
2014/2015 Nagroda prezydenta Miasta Krosna nauka - Patrk Lenik, Mateusz Śmigla,
inne - Adrian Sikora, Patryk Lenik, Maciej Rozenbajgier, Mateusz Śmigla, Adrianna Kilar
2014/2015 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych finaliści - Patryk Lenik, Mateusz Śmigla
2013/2014 Konkurs z kształtowania Przestrzeni „Nasza ulica i my” IARP laureaci - Adrian Sikora, Patryk Lenik, Maciej Rozenbajgier, Mateusz Śmigla, Adrianna Kilar
2013/2014 Nagroda prezydenta Miasta Krosna Patrk Lenik, Mateusz Śmigla - nauka
2013/2014 Ogólnopolski konkurs plastyczny pn. „Martwa Natura” II miejsce - Emilia Juszczak, III miejsce - Klaudia Bilik, wyróżnienie - Justyna Brożyna
2013/2014 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych laureat - Patryk Lenik, finalista - Mateusz Śmigla
2012/2013 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych laureat - Kamil Gajda
2011/2012 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych finalista olimpiady - Tomasz Doktór
2010/2011 Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych II miejsce
2010/2011 Powiatowy konkurs na prezentację multimedialną pt.: „Aids nie zna granic” I miejsce
2009/2010 XVII Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej- konkurs literacki, plastyczny „Ściana”, konkurs fotograficzny I miejsce
2008/2009 „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa” konkurs plastyczny temat: „Czas wolny w życiu lub nauczaniu JP II wzorem dla moich form rekreacji I miejsce
2008/2009 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza” II miejsce w województwie
2008 Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Obronie Cywilnej” Finał wojewódzki
I miejsce - Zając Agnieszka
II, III miejsce indywidualnie
2007/2008 Treści Listu Jana Pawła II do młodych w moim codziennym życiu” – konkurs plastyczny Przemyśl III miejsce
2007/2008 „Barwy Ziemi - piękno mojej okolicy” Finał wojewódzki
I miejsce
2007 Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Obronie Cywilnej” Finał wojewódzki
I i II miejsce indywidualnie
2007 Finał Ogólnopolskiego konkursu EKO-Planeta Finał wojewódzki
II miejsce
2006 Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Obronie Cywilnej” Finał wojewódzki
I i II miejsce indywidualnie
2004 Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Obronie Cywilnej” II miejsce
2003 XVI Edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - Szczecin Eliminacje Centralne
udział
Eliminacje Okręgowe
III miejsce (zespołowo)
2002 XV Edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - Wieluń Eliminacje Centralne
udział
2001 Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Obronie Cywilnej” - Rzeszów Finał wojewódzki
I miejsce, III miejsce
2001 Krajowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia w Zgierzu Finał centralny
VI miejsce
Finał okręgowy – Krosno
I miejsce
2000 Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu - Krosno Finał wojewódzki
I miejsce
2000 Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Obronie Cywilnej” Finał wojewódzki
I miejsce
1999 XXVIII Turniej Budowlany - Kraków Finał okręgowy
V miejsce - Murarz
VII - Monter
1999 Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Obronie Cywilnej” Finał wojewódzki
II miejsce zespołowo i indywidualnie
1998 XXVII Turniej Budowlany - Kraków Finał okręgowy
I miejsce - Malarz
IV - Murarz
1998 Turniej Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - Rzeszów Finał okręgowy
Dwóch laureatów
1998 Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Obronie Cywilnej” Finał wojewódzki
I miejsce zespołowo
I -II-III indywidualnie
1998 VII Konkurs Piosenki Turystycznej - Krosno Finał wojewódzki
I miejsce
1996 XXV Turniej Złotej Kielni - Łódź Finał centralny
III miejsce - Posadzkarz
X - Monter
Finał okręgowy
II miejsce - Posadzkarz
II - Monter
1995 XXIV Turniej Złotej Kielni - Wieluń Finał centralny
udział
Finał okręgowy
I miejsce - Malarz
1994 XXIII Turniej Złotej Kielni Finał okręgowy
II miejsce - Murarz
III - Monter
1993 XXII Turniej Złotej Kielni - Warszawa Finał centralny
udział
Finał okręgowy
II miejsce - Monter
IV - Murarz
1992 XXV Turniej Młodych Mistrzów Techniki III miejsce
1992 XXI Turniej Złotej Kielni - Rzeszów Finał okręgowy
I miejsce - Murarz
IV - Malarz
1992 II Konkurs Na Prace Dyplomowe - Rzeszów Finał okręgowy
II miejsce
1989 XVIII Turniej Złotej Kielni - Gorzów Wielkopolski Finał centralny
II miejsce -Posadzkarz
Finał okręgowy
I miejsce - Posadzkarz
III - Murarz
1988 Olimpiada Wiedzy o Sztuce - Kraków Finał centralny
I miejsce
1988 XVII Turniej Złotej Kielni - Lublin Finał centralny
III miejsce -Murarz
Finał okręgowy
I miejsce - Murarz
III - Monter
1987 XVI Turniej Złotej Kielni - Łódź Finał centralny
VI miejsce - Posadzkarz
VIII - Murarz
1980 IX Turniej Złotej Kielni Finał centralny
I miejsce – Monter
II miejsce - Murarz-tynkarz
Finał wojewódzki
I miejsce - Murarz-tynkarz
1979 VIII Turniej Złotej Kielni - Biłgoraj Finał centralny
udział
Finał wojewódzki
I miejsce - Monter, Malarz i Betoniarz
1978 VII Turniej Złotej Kielni - Krosno Finał centralny
II miejsce - Murarz-tynkarz
Finał wojewódzki
I miejsce - Murarz-tynkarz
1977 VI Turniej Złotej Kielni - Brzozów Finał rejonowy
I miejsce - Murarz
1976V Turniej Złotej Kielni - RzeszówFinał centralny
udział
Finał rejonowy
I, II miejsce