Najlepsi uczniowie „Budowlanki” nagrodzeni stypendiami

17-stu uczniów naszej szkoły odebrało z rąk Prezydenta Miasta Krosno stypendia motywacyjne za wysokie osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe oraz zawodowe. Wśród nich znaleźli się: Dawid Bożek i Dominik Szymański, którzy otrzymali stypendium „Seper in altum” w kategorii sport.; Adam Bożek, Gabriela Klimek, Kamila Kula, Maria Marszałek, Aleksandra Zima – otrzymali stypendium „Krośnieński Omnibus” za wysokie wyniki w nauce. Wśród najzdolniejszej młodzieży znaleźli się również „młodzi zawodowcy” posiadający bardzo wysokie noty w kształceniu w zawodzie a są to: Natalia Prajsnar, Martyna Matelowska (technik architektury); Natalia Prajsnar , Kacper Tomkowicz, Arkadiusz Józefczyk, Łukasz Piękoś (technik budownictwa); Waldemar Moskal, Konrad Gawor (technik urządzeń i systemów energetyki odnowialnej), Wojciech Rymarz, Przemysław Kinel (monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych). Warto wspomnieć, że nagrodzona młodzież wyróżnia się podejściem do obowiązków szkolnych oraz aktywnością na rzecz środowiska lokalnego, posiada także wybitne wyniki w nauce.

Serdecznie gratulujemy stypendystom!