Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Ogłoszenia dla ucznia

Praca wakacje

Geodezyjna Obsługa Inwestycji Poszukujemy osób (uczniów technikum lub absolwentów) chętnych do wakacyjnej (lub na dłużej) pracy przy geodezyjnej obsłudze inwestycji ... Więcej informacji Oferta pracy 53kB

» więcej

Nabór na płatne staże i praktyki zawodowe

Rusza nabór na płatne staże i praktyki zawodowe w ramach projektu "Kształcenie zawodowe szansą rozwoju". Termin realizacji: lipiec – sierpień 2018 Ilość miejsc: 27 + 3 Kryteria naboru uczestników: uczniowie technikum i zasadniczej szkoły zawodowej o specjalności monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, średnia ocen z przedmiotów…

» więcej

Oferty pracy

Praca w Niemczech Firma Budimex - Rzeszów, poszukuje pracowników posiadających kwalifikacje w zawodach cieśla, betoniarz, zbrojarz. Więcej informacji Oferta pracy 174kB Absolwencie! Czy szukasz pracy? Firma Fitters sp.z o.o., poszukuje pracowników posiadających kwalifikacje w zawodach budowlanych. Więcej informacji Oferta…

» więcej

Oferta pracy

Absolwencie! Czy szukasz pracy? Firma Euro-Budex, poszukuje pracowników posiadających kwalifikacje w zawodach budowlanych. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń! tel . kontaktowy664 916 805. Życzymy powodzenia.

» więcej

Program Stypendialny

UCHWAŁA RADY MIASTA KROSNA w sprawie przyjęcia programu wyrównywania szans edukacyjnych dla młodzieży uczącej się w klasach pierwszych i drugich szkół ponadgimnazjalnych ... 351kB UCHWAŁA SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO w sprawie wyrażenia woli przystąpienia do realizacji projektu pn. "Waparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych…

» więcej

Wybierz studia

Ministerstwo Edukacji Narodowej pomaga uczniom gimnazjów wybrać szkołę za pośrednictwem mapy szkół zawodowych, natomiast Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego z myślą o maturzystach, rodzicach, nauczycielach oraz doradcach zawodowych przygotowało portal, który zawiera informacje o ofercie wszystkich uczelni w Polsce. Na portalu www.wybierzstudia.nauka.gov.pl…

» więcej

Bezpieczne korzystanie z Internetu

Katalog zaleceń bezpiecznego korzystania z Internetu Nie rozmawiaj z nieznajomymi. Nie ufaj osobom, które nawiązują z tobą kontakt. Nie zawsze są tym, za kogo się podają. Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz, z kim tak naprawdę rozmawiasz. Nie możesz wierzyć we wszystko, co o sobie mówią. Nigdy nie umawiaj się z osobami poznanymi za pośrednictwem…

» więcej

Internat

Informujemy młodzież, że istnieje możliwość skorzystania z zakwaterowania w międzyszkolnym internacie, który znajduje się przy ul. Bohaterów Westerplatte 20a w Krośnie (obok „Naftówki”). Dzienna stawka wyżywienia wynosi 10 zł, zaś miesięczny koszt zakwaterowania to 60 zł. Osoby zainteresowane ofertą internatu uzyskają więcej informacji pod numerem telefonu:…

» więcej

Kurs prawa jazdy

Uwaga! Kurs prawa jazdy! Oferta specjalna Ośrodka Szkolenia Kierowców „PERFECT” skierowana tylko do uczniów ZSP nr 6 Oferujemy: Nowoczesny i skuteczny system szkolenia; Profesjonalny poziom nauczania, a także miłą i przyjazną atmosferę; Szkolenie na samochodach Renault Clio, Peugeot 206 CC - cabrio – motocyklach Kawasaki, Romet; Wysoki…

» więcej