Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Ogłoszenia dla ucznia

Oferty pracy

Praca w Niemczech Firma Budimex - Rzeszów, poszukuje pracowników posiadających kwalifikacje w zawodach cieśla, betoniarz, zbrojarz. Więcej informacji Oferta pracy 174kB Absolwencie! Czy szukasz pracy? Firma Fitters sp.z o.o., poszukuje pracowników posiadających kwalifikacje w zawodach budowlanych. Więcej informacji Oferta…

» więcej

Oferta pracy

Absolwencie! Czy szukasz pracy? Firma Euro-Budex, poszukuje pracowników posiadających kwalifikacje w zawodach budowlanych. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń! tel . kontaktowy664 916 805. Życzymy powodzenia.

» więcej

Program Stypendialny

UCHWAŁA RADY MIASTA KROSNA w sprawie przyjęcia programu wyrównywania szans edukacyjnych dla młodzieży uczącej się w klasach pierwszych i drugich szkół ponadgimnazjalnych ... 351kB UCHWAŁA SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO w sprawie wyrażenia woli przystąpienia do realizacji projektu pn. "Waparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych…

» więcej

Wybierz studia

Ministerstwo Edukacji Narodowej pomaga uczniom gimnazjów wybrać szkołę za pośrednictwem mapy szkół zawodowych, natomiast Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego z myślą o maturzystach, rodzicach, nauczycielach oraz doradcach zawodowych przygotowało portal, który zawiera informacje o ofercie wszystkich uczelni w Polsce. Na portalu www.wybierzstudia.nauka.gov.pl…

» więcej

Bezpieczne korzystanie z Internetu

Katalog zaleceń bezpiecznego korzystania z Internetu Nie rozmawiaj z nieznajomymi. Nie ufaj osobom, które nawiązują z tobą kontakt. Nie zawsze są tym, za kogo się podają. Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz, z kim tak naprawdę rozmawiasz. Nie możesz wierzyć we wszystko, co o sobie mówią. Nigdy nie umawiaj się z osobami poznanymi za pośrednictwem…

» więcej

Internat

Informujemy młodzież, że istnieje możliwość skorzystania z zakwaterowania w międzyszkolnym internacie, który znajduje się przy ul. Bohaterów Westerplatte 20a w Krośnie (obok „Naftówki”). Dzienna stawka wyżywienia wynosi 10 zł, zaś miesięczny koszt zakwaterowania to 60 zł. Osoby zainteresowane ofertą internatu uzyskają więcej informacji pod numerem telefonu:…

» więcej

Kurs prawa jazdy

Uwaga! Kurs prawa jazdy! Oferta specjalna Ośrodka Szkolenia Kierowców „PERFECT” skierowana tylko do uczniów ZSP nr 6 Oferujemy: Nowoczesny i skuteczny system szkolenia; Profesjonalny poziom nauczania, a także miłą i przyjazną atmosferę; Szkolenie na samochodach Renault Clio, Peugeot 206 CC - cabrio – motocyklach Kawasaki, Romet; Wysoki…

» więcej