Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Podpisanie umowy z firmą Hartbex

Podpisanie umowy z firmą Hartbex

W dniu 20 września odbyła się w auli naszej szkoły uroczysta akademia związana z podpisaniem umowy o współpracy z Przedsiębiorstwem Budowlanym Hartbex reprezentowanym przez pana wiceprezesa Stanisława Selwę. Podczas uroczystości obecni byli także pan Mirosław Bajda – kierownik zespołu zatrudnienia i pan Rafał Rojowski – specjalista ds. rekrutacji.

Hartbex to prężnie rozwijająca się firma budowlana, realizująca duże i ciekawe inwestycje budowlane na terenie całej Polski. Posiada również swój oddział w Stuttgarcie, który prowadzi liczne budowy na terenie Niemiec. Inwestycje prowadzone są według najwyższych europejskich standardów z wykorzystaniem najnowszych technologii budowlanych.

Menadżerowie firmy Hartbex postrzegają naszą szkołę jako wartościowego partnera i chcą inwestować wielopłaszczyznowo w wspólną przyszłość. Działania te polegać będą m.in. na dodatkowym szkoleniu uczniów podczas nauki, przyjmowaniu na praktyki i staże zawodowe, wymianie doświadczeń, a po zakończeniu edukacji umożliwieniu rozpoczęcia kariery zawodowej w Przedsiębiorstwie Budowlanym Hartbex.

Janusz Leczek