Technikum i ZSZ nr 6 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Menu głowne

Rekrutacja
iDziennik
Ankieta
Hartbex
Leroy Merlin
Greinplast
Szkoła partnerska
Wiarygodna szkoła
Olimpiada budowlana

Sportowe

Najważniejsze osiągnięcia sportowe

Rok szkolny Zawody Miejsce
2015/2016 Nagroda prezydenta Miasta Krosna Patrycja Bałon, Alicja Wołczańska, Szymon Ekiert, Krzysztof Ostrowski, Krystian Pańczuk - osiągnięcia sportowe
2015/2016 Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak Żołnierze” 4 miejsce na etapie centralnym i 1 miejsce na etapie wojewódzkim
Patrycja Bałon, Alicja Wołczańska
Udział w etapie centralnym i 1 miejsce w etapie wojewódzkim
Szymon Ekiert, Krzysztof Ostrowski i Krystian Pańczuk
2014/2015 Nagroda prezydenta Miasta Krosna Aneta Kochanowicz, Karolina Herbut, Małgorzata Błaż - osiągnięcia sportowe
2014/2015 Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak Żołnierze” Wicemistrzostwo Polski w kategorii zespołowej dziewcząt
Małgorzata Błaż, Aneta Kochanowicz, Karolina Herbut
2013/2014 Nagroda prezydenta Miasta Krosna Aneta Kochanowicz, Justyna Cesarz, Małgorzata Błaż - osiągnięcia sportowe
2013/2014 Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak Żołnierze” Mistrzostwo Polski w kategorii zespołowej dziewcząt
Małgorzata Błaż, Aneta Kochanowicz, Karolina Herbut
2012/2013 Nagroda prezydenta Miasta Krosna Aneta Kochanowicz, Justyna Cesarz - osiągnięcia sportowe
2012/2013 Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak Żołnierze” Mistrzostwo Polski w kategorii zespołowej dziewcząt
Małgorzata Błaż, Aneta Kochanowicz, Justyna Cesarz
2011/2012 Nagroda prezydenta Miasta Krosna Aneta Kochanowicz – osiągnięcia sportowe
2011/2012 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Sklepów S I miejsce
2011/2012 Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak Żołnierze” Mistrzostwo Polski w kategorii zespołowej dziewcząt
Justyna Cesarz, Aneta Kochanowicz, Kamila Pulnar
2011/2012 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Sklepów „S”. I miejsce
2010/2011 Wojewódzkie zawody sportowo-obronne „Sprawni jak żołnierze”. I miejsce
2010/2011 Powiatowa licealiada w p. koszykowej - chł III miejsce w grupie
2010/2011 Powiatowa licealiada tenis stołowy - chł III miejsce
2010/2011 Powiatowa licealiada w piłce koszykowej chłopców III miejsce w grupie
2010/2011 Licealiada w p.siatkowej – chł III miejsce
2010/2011 Barbórkowy turniej w p. siatkowej – chł III miejsce
2010/2011 Memoriał z lekkiej atletyki w Trzcinicy II miejsce w pchnięciu kulą
2010/2011 Indywidualne powiatowe biegi przełajowe Finał wojewódzki - biegi przełajowe II miejsce - Damian Rachwalski
IV miejsce - Adrian Guzik
2010/2011 Powiatowa licealiada tenis stołowy chłopców III miejsce
2010 VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie. I miejsce - drużyna chłopców
2009/2010 XXXIII Edycja Wojewódzkich Zawodów sportowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze” Ogólnopolskie zawody nie odbyły się. I miejsce w klasyfikacji zespołowej dziewcząt.
Indywidualnie:
I miejsce – Agnieszka Mazur
II - miejsce - Kamila Pulnar
IV miejsce - Katarzyna Podgórska
I miejsce w klasyfikacji na „Najlepszego strzelca” - Agnieszka Mazur
2009/2010 Indywidualne biegi przełajowe Zawody wojewódzkie
XXII miejsce
IV m. – rejonowe
2009/2010 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców III miejsce
2009/2010 Zawody rejonowe w p. siatkowej dzi IV miejsce
2009/2010 Zawody rejonowe w p. siatkowej chł IV miejsce
2009/2010 Unihokej chłopców -rejon II miejsce
2008/2009 Powiatowa Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowym Chłopców III miejsce
2008/2009 Półfinał Wojewódzki Licealiada Pływanie II miejsce 50 m styl klasyczny awans do Finału Wojewódzkiego
2008/2009 Indywidualne biegi przełajowe Zawody wojewódzkie
VI miejsce
IV m. – rejonowe
2008/2009 Finał Centralny XXXII Ogólnopolskich zawodów „Sprawni jak żołnierze” I miejsce
Mistrzostwo Polski drużyny dziewcząt
2008/2009 Powiatowa Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowym Chłopców III miejsce
2007/2008 Wojewódzkie Zawody „Sprawni jak żołnierze” I miejsce w klasyfikacji zespołowej dziewcząt
III i V miejsce w klasie indywidualnej
2007/2008 Finał Centralny XXXI Ogólnopolskich zawodów „Sprawni jak żołnierze” I miejsce
Mistrzostwo Polski drużyny dziewcząt
2007/2008 Wojewódzkie zawody strzeleckie „O srebrne Muszkiety” VII miejsce w kategorii zespołowej
2008 VII Mistrzostwach Podkarpacia w biegu na orientację II i III miejsce
2007 Zawody strzeleckie XV Memoriału im. Jana Barana I miejsce drużynowo
2007 Sztafetowy bieg przełajowy chłopców Finał powiatowy
II miejsce
2007 Zawody w piłce ręcznej chłopców Finał powiatowy
II miejsce
2006 Zawody strzeleckie z okazji Barbórki I miejsce indywidualnie
2006 Zawody Strzeleckie XIV Memoriału im. Jana Barana I miejsce w klasyfikacji zespołowej i indywidualnej
2006 Zawody "Sprawni jak żołnierze" Finał centralny
IX miejsce chłopcy
Finał wojewódzki
I miejsce drużyny chłopców
II miejsce drużyny dziewcząt
2005 Wojewódzkie Zawody " Sprawni jak żołnierze" Finał wojewódzki
III miejsce - drużyna chłopców
2001 XXIV Konkurs Sprawni Jak Żołnierze - Krosno Finał wojewódzki
III miejsce (drużynowo)
IV miejsce
2000 XXIIII Konkurs Sprawni jak żołnierze -Trzcinica Finał wojewódzki
III miejsce
1995 Turniej w Piłce Siatkowej Finał wojewódzki
III miejsce